eclass.png

ЩО ЦЕ?

Клас енергоефективності - це найважливійший індикатор того, у якому стані перебуває Ваша установа. Він відображає те, наскільки ваші фактичні енергопотреби відрізняються від допустимих згідно державних будівельних норм, та який потенціал щодо заощадження грошей Ви маєте.  

Відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» сертифікація, у тому числі визначення класу енергоефективності, стане обов’язковою умовою для бюджетних установ з 23 липня 2018 году. Поспішайте!

 

НАВІЩО ЦЕ ВАМ?

Ви, як енергоменеджер міста або бюджетної установи матимете чітке уявлення про те, чи потрібен Вам енергоаудит та енергопаспорт. Адже мова йде про немаленькі суми. Замовити енергетичний паспорт зараз в Україні можна за 15-18 тис.грн, енергоаудит кожної бюджетної будівлі обійдеться у 24-26 тис.грн. Це серьйозні документи, але наскільки вони Вам знадобляться невідомо. Тому почніть з оцінки Вашого класу енергоефективності.

Інформація про клас енергоефективності Вашої установи також полегшить роботу з інвесторами та донорами. Це ще один доказ вашої управлінської компетентності. 

Сертифікація енергоефективності будівлі коштуватиме від 4 до 15 тис. грн. І це кошти, які потрібно передбачити у бюджеті. Ми пропонуємо Вам послугу розрахунку класу енергоефективності безкоштовно, як бонус до пакету інших послуг.

Онлайн-розрахунок не має аналогів та доступний для зареєстрованих користувачів нашого сервісу.