eclass.png

ЩО ЦЕ?

Клас енергоефективності - це найважливійший індикатор того, у якому стані перебуває Ваша установа. Він відображає те, наскільки ваші фактичні енергопотреби відрізняються від допустимих згідно державних будівельних норм, та який потенціал щодо заощадження грошей Ви маєте.  

Відповідно до проекту Закону «Про енергетичну ефективність будівель» сертифікація, у тому числі визначення класу енергоефективності, стане обов’язковою умовою для фінансової підтримки заходів з енергозбереження. 

 

НАВІЩО ЦЕ ВАМ?

Ви, як енергоменеджер міста або бюджетної установи матимете чітке уявлення про те, чи потрібен Вам енергоаудит та енергопаспорт. Адже мова йде про немаленькі суми. Замовити енергетичний паспорт зараз в Україні можна за 15-18 тис.грн, енергоаудит бюджетних будівель обійдеться у 24-26 тис.грн. Це серьйозні документи, але наскільки вони Вам знадобляться невідомо. Тому почніть з оцінки Вашого класу енергоефективності.

Сертифікація енергоефективності будівлі коштуватиме від 4 до 15 тис. грн. І це кошти, які потрібно передбачити у бюджеті. Ми пропонуємо Вам послугу розрахунку класу енергоефективності безкоштовно, як бонус до пакету інших послуг.

Інформація про клас енергоефективності Вашої установи також полегшить роботу з інвесторами та донорами. Це ще один доказ вашої управлінської компетентності. 

Онлайн-розрахунок не має аналогів та доступний для зареєстрованих користувачів нашого сервісу.