ПАРТНЕРИ

ООН

Програма розвитку ООН в Україні

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку. ПРООН тісно співпрацює з усіма верствами суспільства та допомагає країнам розбудовувати спроможність протистояти кризам, розвивати та підтримувати економічне зростання, спрямоване на покращення життя кожної людини.

ОПОРА

Громадянська мережа ОПОРА

Громадянська мережа ОПОРА — це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Це об'єднання з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні.

Єдиний державний веб-портал відкритих даних

Єдиний державний веб-портал відкритих даних

Портал призначений для забезпечення надання доступу до публічної інформації у формі відкритих даних та передбачає доступ до інформації органів влади з можливістю її наступного використання.Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях.

ОПОРА

EcoTown: Альтернативна енергетика в Україні
EcoTown - спеціалізований ресурс про альтернативну енергетику в Україні.

actions.org.ua

«Actions» - он-лайн ресурс задля сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та Молдові, поширення кращого досвіду реалізації права на участь в управлінні державними та місцевими справами.

TechSoup

TechSoup

TechSoup фокусується на підтримці зростання і стійкості організацій громадянського суспільства за допомогою інтелектуального використання інформаційно-комунікаційних технологій. Мережа TechSoup в Європі складається з 28 організацій по зміцненню потенціалу громадянського суспільства по 48 країнам(включаючи всі 28 країн-членів ЄС). Мережа TechSoup в Європі - частина Глобальної Мережі TechSoup.

opencity.in.ua

Асоціація відкритих міст

Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» є добровільним неприбутковим об’єднанням органів місцевого самоврядування, які використовують інтерактивну платформу «Відкрите місто».